Pończochy z pasem nie muszą być niewygodne!

Pończochy z pasem nie muszą być niewygodne!

 

Pończochy z pasem przeżywają wielki powrót do łask. Wcześniej chętnie zastępowane przez praktyczne i wygodne rajstopy, obecnie pończochy z paskiem stały się synonimem seksownej i kobiecej bielizny. Możesz nosić je zarówno na co dzień, jak i podczas większych wyjść – wszystko zależy od grubości oraz wybranego przez Ciebie pasa.

 

Pończochy z pasem są świetną propozycją na wieczór.

 

Chcesz, by wymarzona suknia układała się idealnie? A może denerwują Cię zsuwające rajstopy? Delikatne pończochy z pasem nie tylko prezentują się pięknie, ale również są wygodne. Możesz nosić je do wieczorowych kreacji lub krótszych sukienek. W zależności od własnych preferencji możesz wybrać pończochy do paska bardziej zdobnego lub wręcz przeciwnie – niemal niewidocznego.

 

Denerwują Cię pończochy samonośne? Wybierz wygodne pończochy do pasa.

 

Choć pończochy samonośne mają swoje zwolenniczki, to jednak alergia na silikon powoduje, że nie każda kobieta może je nosić. W dodatku pończochy mają także tendencję do zsuwania się; wybierz pończochy z paskiem, jeśli cenisz sobie wygodne rozwiązania. Jeśli nie przepadasz za rajstopami oraz pończochami samonośnymi – pas do pończoch będzie najlepszą opcją.

Pończochy możesz nosić również na co dzień.

 

Pończochy do paska wcale nie są wyłącznie uzupełnieniem wieczorowych stylizacji. Wiele pań ceni sobie pończochy do pasa z nieco grubszego materiału. Pończochy doskonale podkreślają długość nóg, a jednocześnie mogą być noszone przez wszystkie panie, niezależnie od figury. Możesz wybrać, czy wolisz pończochy podpięte stosunkowo wysoko do pasa, czy też nieco niżej; ważne jednak, by nie wystawały one spod krótszej sukienki.

 

Pas do pończoch może także maskować niedoskonałości figury.

 

Jeśli odpowiednio dobierzesz pas od pończoch, za jego pomocą możesz również podkreślić walory sylwetki oraz zamaskować jej niedoskonałości. Zarówno bardzo szczupłe, jak i puszyste panie, a także osoby o szerszych biodrach czy wystającym brzuchu mogą bez problemu dopasować wygodny pas do pończoch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *