Czym się kierować wybierając pas do pończoch?

Czym się kierować wybierając pas do pończoch?

 

Planujesz zakup pasa do pończoch? Zanim wybierzesz najpiękniejszy model dostępny w sklepie, zapoznaj się z informacjami, na co warto zwrócić uwagę. Dzięki temu pas będzie nie tylko piękny, ale również funkcjonalny.

 

Planujesz nosić pończochy z pasem na co dzień? Wybierz szeroki i stabilny pas.

 

Jeśli masz zamiar nosić pończochy z paskiem nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również do codziennych strojów, kieruj się wygodą. Szeroki i zabudowany pas będzie doskonałą propozycją na co dzień. Aby pończochy trzymały się pasa, wybierz model z co najmniej 6 podwiązkami. Zwróć uwagę również na żabki – powinny być wykonane z metalu, a nie plastiku.

Chcesz założyć pończochy z paskiem na specjalną okazję?

 

Jeśli pończochy z pasem będą uzupełnieniem wieczorowej lub ślubnej stylizacji, możesz pokusić się o wybór węższego pasa. Podtrzyma on pończochy, a jednocześnie będzie pięknie prezentował się na sylwetce. W przypadku sukni ślubnej pończochy z paskiem są wygodniejsze niż rajstopy, a jednocześnie będą stanowiły uzupełnienie kompletu bielizny.

 

Pas do pończoch to element garderoby, a nie erotyczny gadżet.

 

Choć pończochy z pasem często kojarzone są raczej z erotyczną bielizną, warto zapamiętać, że pas jest elementem bielizny, który możesz nosić na co dzień. Dlatego jeśli planujesz nosić pończochy z pasem, zakupy zrób w sklepie z bielizną, a nie gadżetami erotycznymi – w ten sposób zyskasz pewność, że wybrany przez Ciebie pas będzie wykonany z wysokiej jakości materiałów.

 

Dopasuj rozmiar pasa do swojej sylwetki.

 

Zbyt mały pas będzie niewygodny w użytkowaniu oraz dodatkowo odznacza się pod ubraniem. Z kolei za luźny pas nie spełnia swojej roli; będzie zsuwał się z bioder i przeszkadzał. Dobrze dobrany pas dodatkowo formuje sylwetkę, więc przed zakupem warto przymierzyć różne rozmiary pasów. Jeśli decydujesz się na zamówienie online, zmierz dokładnie talię, brzuch, biodra oraz obwód pod pośladkami. Dzięki temu idealnie dopasujesz rozmiar pasa do swoich wymiarów. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/do-paska/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *